Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk qenka ashtu si duket, Flori dhe Elvana mbajnë lidhje me njëri-tjetrin

Elvana Gjata dhe Flor Mumajesi prej disa muajsh i kanë prishur raportet mes tyre, ndërsa këngëtarja është larguar tashmë në Amerikë, ku po vazhdon karrierën e saj.

Nga ana tjetër edhe Flori nuk i ndal sukseset e tij duke vazhduar karrierën në vend.

Por edhe pse ata “i kanë dhënë fund” lidhjeve të tyre, një detaj në rrjete sociale tregon se ata ende ruajnë një lloj kontakti. Të dy këngëtarët vazhdojnë ta ndjekin njëri-tjetrit në Instagram.

E megjithatë Flori nuk u pa asgjëkundi në koncertin madhështor të Elvanës. Ndërsa e dashura e tij Liberta Spahiu e konsideroi dështim kthimin e Elvanës në Shqipëri.

(E.K/FAXWEB)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *