Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk pritej! Angela Martini surprizon fansat, publikon librin e saj të parë

Angela Martini, është një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat rozë si për jetën e saj personale dhe atë profesionale.

Së fundmi Angela ka zbuluar në rrjetin e saj social “Instagram” një tjetër pasion, të shkruajë. Ajo ka ndarë me ndjekësit datën e publikimit të librit të saj të parë.

“Më në fund erdhi dita, dhe jam shumë e emocionuar të lajmëroj se libri im do të publikohet në vendlindjen time, Shqipëri, në 11 nëntor”, shkruan Angela përkrah fotos në ‘Instagram’.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *