Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk ka më dyshime, modelja dhe futbollisti i kombëtares konfirmojnë lidhjen

Së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet socale.

Pas pushimeve që bënë në Meksikë në fillim të vitit Oriola dhe Eros tashmë kanë vizituar një destinacion të ri.

Ata ndodhen në Zagreb, Kroaci dhe ditët e karantines po i kalojnë bashkë.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, çifti është për t’u pasur zili pasi këto ditë po i kalojnë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Tashmë ata nuk fshihen më dhe nga fotoja që ka publikuar Eros në Instagram, pas tij shihet qartë edhe modelja shqiptare.

Fotoja e tij është bërë në një ashensor dhe Oriola duket në pasqyrë.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *