AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Nuk i erdhi mirë në fakt”, Vasili zbulon çfarë i tha komisionerit Hahn gjatë takimit me Kryemadhin

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili i ftuar në emisionin “Aktualitet” të Bejdo Malos në Fax News, duke folur për perceptimin që krijojnë ndërkombëtaret në vendin tonë, zbuloi një ndodhi me komisionerin për zgjerimin e Ballkanit Perëndimor, Johanes Hahn.

“Kishte ardhur komisioneri Hahn dhe zhvilluam një takim së bashku me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhin.

Dhe komisioneri Hahn deklaroi se “Droga është problem”. “Po ça thotë ky?!” Fati i keq i Hahn në atë kohë ishte kapur 6 ton drogë në Vlorë. Nuk u ndje mirë me thonë të drejtën!

Këtu tani flas për delenxhiun e Ministrisë së Brendshme që i del sheshit që e kanë dekonspiruar thotë perceptimi që na bëjnë të huajt nuk është i mirë. Këtu nuk kapet dot droga dhe qenka perceptim.”- u shpreh Vasili.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *