Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Nuk është “mini Shengen”, ironizon Rama: Jam 1.94 cm dhe s’jam ndier ndonjëherë mini…

Nga konferenca e përbashkët me kryeministrin Zoran Zaev dhe presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, Rama ka ironizuar të gjithë ata që janë shprehur “Mini Shengen”.

Kryeministri ka pyetur se kush e tha këtë fjalën mini, dhe se duke qenë se ai është 194 cm nuk është ndierë ndonjëherë mini.

Në Durrës do t’i ftojmë të gjithë, pa diskutim. Pjesëmarrjen e Kosovës e shoh shumë të rëndësishme. Ajo ka vendin e saj njësoj sIç e ka Bosnje-Hercegovina, njësoj siç e ka dhe Mali i Zi.

Nuk do i shmangem Kosovës. Dua të jem i qartë me të gjithë ata që bëjnë sikur nuk kuptojnë, apo nuk nuk të kuptojnë. është momenti për të thënë, se kemi dakordësuar për gjithçka që shkruhet e zeza mbi të bardhë.

Nuk është mini shengen, kush e tha këtë fjalën mini, Duke qenë se jam 194 cm nuk jam ndierë ndonjëherë mini,” theksoi më tej kryeministri.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *