AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Njihuni me ministren që shkon në punë me tren dhe merr bukën me vete (Foto)

Një qytetare suedeze duke pritur trenin për në shtëpi pas mbarimit të orarit të punës?!

Në fakt, kjo që shihni në foto, është Ylva Johansson, Ministre e Punësimit e Qeverisë suedeze.

Patjetër një shembull frymëzues, pasi siç mund ta shihni ajo ka edhe një qese me ushqim me vete.

Johansson është një ndër ministret më të suksesshme në Suedi dhe BE dhe vlerësohet për jetën e thjeshtë.

Po politikanë tanë? Kur do vijë dita që do heqin dorë nga makinat luksoze dhe darkat e shtrenjta?

Ylva Johansson, arbetsmarknadsminister
Foto: Linus Sundahl-Djerf
Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *