FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Njëra brune e tjetra bjonde, zgjidhen dy velinat e “Fiks Fare”

Emisioni investigativ “Fiks Fare” sjell çdo vit dy velina të reja, të cilat na shoqërojnë në ekran përgjatë gjithë sezonit televiziv.

Këtë sezon është bërë përzgjedhja e vajzave të reja që do të qëndrojnë krah moderatorëve.

Mes shumë bukurosheve, stafi i emisionit ka përzgjedhur Altea Nokën dhe Dajana Ponarin.

Altea është studente e drejtësisë dhe në vitin 2018 fitoi çmimin “Miss Bikini”. Përveç modelingut, Altea është marrë 8 vite me not në një nga ekipet më të njohura të kryeqytetit.

Ndërsa Dajana ka fituar çmimet “Miss Durrësi 2019” dhe “Miss Sirena”. Gjithashtu edhe Dajana është marrë me modelim dhe ka pasion aktrimin.

 

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *