Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Një veshje për filmat +18, Kejvina Kthella me tanga ‘djeg’ Instagramin

Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar në Instastoryn e saj mënyrën se si pozon për një session fotosh.

Bashkë me mikeshën Vildane Zeneli, Kejvina shfaqet duke kërcyer, teksa Vildania mban aparatin celular në dorë dhe shkruan se ky vallëzim i Kejvinës vjen pas seancave të shkrepjeve të fotove.

Më pas Kejvina shfaqet me një bust lustrafini ngjyrë të kuqe dhe një palë tanga që mbulojnë vetëm pjesën para, sepse prapa kanë një rrip më të hollë se gishti.

Një veshje e denjë për filmat+ 18 por që modelja duket e lumtur teksa pozon para kamerës së shoqes së saj.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *