Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Një orë të izoluar, alarmohen qytetarët në autobusin e Institutit, vajzat dalin nga dritarja (VIDEO)

Dita e sotme ka nisur me shumë stres për disa qytetarë që kanë qenë brenda urbanit të Institutit në Tiranë. Për më shumë se 40 minuta janë mbyllur brenda pa mundur të lëvizin.

Sipas raportuesve për JOQ.al, shkak është bërë një vjedhje portofoli, që edhe pse është lajmëruar policia, nuk është paraqitur për më shumë se një orë.

Por qytetarët pasi nuk kishin zgjidhje tjetër dhe donin të largoheshin nga autobusi ata hapën dritaret dhe po dilnin prej aty.  

“Ja çfarë po ndodh në urbanin e Institutit, ka gati një orë, më shumë se 40 minuta. Ka ndaluar për një portofol të vjedhur. Policia është lajmëruar dhe njerëzit mbahen peng pa lëvizur”, shkruan qytetarja. (J.V/Shuplaka)

 

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *