Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Një makinë ‘fluturon’ mbi trotuar dhe tjetra ‘ngec’ mbi trafikndarëse, publikohen pamjet e aksidentit të rëndë në Gjirokastër (VIDEO)

Ky është momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur paraditen e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, njëri tip Audi dhe tjetri tip Toyota.

Siç shihet nga videoja e siguruara nga ‘Faxweb’, si pasojë e përplasjes mjeti tip Toyota ka përfunduar mbi trafikndarësen e korsive, ndërsa automjeti tip Audi është përplasur me një mur rrethues në anë të rrugës.

Fatmirësisht nuk janë regjistruar persona të lënduar por vetëm dëme material.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.