Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ngjarje makabre/ Aktorja e njohur vret me thikë nënën e saj, arrestohet nga policia

Aktorja e njohur e Hollywood-it, Molly Fitzgerald, 38 vjeç, dyshohet të jetë autore e vrasjes së nënës së saj me thikë. Sipas mediave të huaja, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e nënës së saj 68-vjeçare në datën 20 dhjetor në Kansas.

Trupi i pajetë i saj u gjet nga oficerët e policisë, ndërsa dyshohet se ka prova që tregojnë fajësinë e aktores Fitzgerald. Ende nuk dihet aryseja që e ka çuar aktoren drejt këtij krimi të rëndë, por ajo tani është prangosur me policinë dhe po ballafaqohet me akuzat dhe provat.

Mediat e huaja raportojnë se as vëllai i viktimës, pra daja i Molly Fitzgerald, nuk di të shpjegojë se pse ndodhi ngjarja. Kujtojmë që aktorja hollivudiane ka patur një rol të rëndësishëm në filmin “Captain America: The Avenger First”.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.