Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ndihen lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mesditen e sotme në qytetin e Lezhës.
Sipas EMSC-së epiqendra është 11 km nga qyteti i Lezhës dhe 6 km në veri të Rubikut.

Lëkundjet janë ndjerë në orën 13:35 ndërsa magnituda është 3.1 e shkallës Rihter.
Kujtojmë se dhe të dielën një tjetër lëkundje e fortë tërmeti shkundi Lezhën. Nuk raportohet për dëme.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *