Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/  Pamje apokaliptike, uji shfaqet papritur dhe përpin autostradën, makinat ‘zhduken’ si të ishin ‘milingona’

Në një video të publikuar në rrjete sociale, është publikuar momenti kur një autostradë në Kinë përfshihet nga përmbytjet duke mos “kursyer” asgjë që i dilte përpara, përfshirë këtu edhe makinat.

Shënon ora 15:53 sipas orës lokale, kur deti fryhet mbi bordurat mbajtëse dhe vërshon vrullshëm në autostradën e qytetit Hangzhou. Sipas raportimeve shtatë automjete u dëmtuan së tepërmi për shkak të motit të keq, ndërsa fatmirësisht asnjë viktimë nuk u raportua.

Meteorologët kanë këshilluar qytetarët që të anashkalojnë lëvizjet në qytetet e prekura nga kushtet e vështira atmosferike, pasi parashikohen përmbytje të tjera në orët në vijim.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *