Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk e lejuan të futej në supermarket, shqiptarin në Itali nuk e mbajnë nervat, nxjerr pistoletën dhe…

Një shqiptar 29-vjeçar, rezident në San Marcello Piteglio ka shkaktuar panik pranë një supermarketi, teksa ka qëlluar tri herë në ajër me një pistoletë me fishekë manovre.

Shkaku ishte absurd, për inat të personelit të supermarketit që nuk e lejoi të hynte brenda vetë i dytë, për shkak të rregullave të imponuara nga pandemia. Incidenti ndodhi mbrëmjen e 13 nëntorit, por u raportua dje, kur të shtënat që erdhën nga një makinë në lëvizje shkaktuan alarm në zonën me popullsi e trafik të ngjeshur.

Pas mbërritjes së policisë, një dëshmitar tha se dikush kishte nxjerrë dorën nga dritarja e një Opel Astra Coupé me ngjyrë gri, kishte shtirë tri herë dhe ishte larguar drejt qendrës së qytetit. Kërkimet në zonë gjetën edhe një nga gëzhojat e fishekëve të manovrës.

Një tjetër dëshmitar tha se autorë mund të ishin dy persona që pak më herët kishin hyrë në supermarketin Conad, por kishin dalë shpejt, pasi nuk i kishin i kishin lejuar të hynin të dy Një dëshmitar jashtë supermarketit tha se kishte parë dy të rinj të hipnin në Opel Astra gri metalizato, e cila i kaloi pranë, dhe drejtuesi kishte dorën e majtë jashtë e shtiu dy ose tri herë në ajër.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.