Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Sulmi ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan, reagon policia: Kemi kapur agresorin dhe e kemi shoqëruar, është një person…

Policia ka reaguar në lidhje me sulmin që u krye ndaj qendrës shëndetësore në Elbasan, ku njofton se ka arrestuar agresorin dhe e ka shoqëruar në ambientet e komisariatit. Sipas bluve të Elbasanit kemi të bëjmë me një person në gjendje të dehur, i cili ka qëlluar me gurë xhamat e shkollës.

Policia pritet të japë një deklaratë më të detajuar pasi të përfundojnë veprimet paraprake hetimore.

Reagimi i policisë: Një person në gjendje të dehur ka gjuajtur  me gurë ku janë thyer xhamat e një qendre shëndetësore dhe është shoqëruar në komisariat, në momentin që do përfundojnë veprimet proceduriale patjetër që do ketë një njoftim për shtyp.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *