Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Shpèrthim i fùqishëm në RTS, vdès një punëtor, plágosen rèndë dy të tjerë (VIDEO)

Një person ka ndërruar jetë dhe dy janë plágosur nga një shpèrthim i fùqishëm në parkingun e Radio Televizionit të Serbisë. Mediat raportojnë se víktima është një punëtor i ndërmarrjes “Ening Energetika”, ndërsa një të plágosurit nga televizioni është në gjendje të rèndë.

Shpèrthimi ndodhi në parking rreth orës 10 të mëngjesit teksa punëtorët po rregullonin një defekt në sistemin e kondicionimit të ajrit në zyrat e RTS.

Forca e shpèrthimit shkátërroi disa makina zyrtare të RTS dhe thèu dritaret e ndërtesës. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *