Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Tiranë/ Merr flakë apartamenti në katin e katërt, cilat janë dyshimet e policisë

Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Brenda ishte vetëm një person që është evakuuar menjëherë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur me urgjencë por ka dyshime që të jetë vendosur vetë zjarri pasi është rast i përsëritur brenda disa javësh.

Zjarri është shuar dhe ka shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *