Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nga kush kërkon t’ja mbathë Jonida Vokshi (FOTO)

Të paktën një herë në jetë të gjithëve na ka ndodhur të jemi nën trysni dhe të kërkojmë të heqim dorë nga gjithccka e të largohemi.
Po edhe VIP-at tanë përjetojnë situatë të tilla, angazhimet e shumta, fakti që janë gjithmonë në qendër të mediave sjell një ndjesi të tillë.
Moderatorja bukuroshe, Jonida Vokshi mesa duket po kalon një periudhë tranziti në jetën e saj.
Vetë ajo na ka bërë të ditur se ka dëshirë t’ja mbathë dhe mënyra më e mirë për ta bërë këtë është gumi.
“Too often, the only escape is sleep” ( Shumë shpesh, e vetmja mënyrë që t’ja mbathësh është gjumi)- shkruan Jonida.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *