Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Mbajti ‘peng’ ndërtimin e Unazës së Madhe, pak muaj pas vdekjes shembet shtëpia e Nexhmije Hoxhës

Shtëpia e bashkëshortes së ish-diktatorit komunist, Enver Hoxhës, është  sapo është shembur në zonën e Astirit ndërkohë që ishte lajmëruar edhe më herët një vendim i tilë për shkak se pengonte vijimin e punimeve në segmentin e Unazës së Madhe.

Nexhmije Hoxha jetonte prej disa vitesh në banesën që është shembur tashmëm, ndërsa kjo vjen vetëm pak muja pas ndarjes nga jeta të saj.

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *