FlashSportTe FunditTe Gjitha

Në Spanjë flitet me të ‘madhe’: Kur do të largohet CR7 nga Juventus!

Raportimet e “El Chiringuito” shuajnë çdo dyshim që mund të ekzistonte ende në lidhje me të ardhmen e Cristiano Ronaldos, pas spekulimeve të ditëve të fundit që kanë qarkulluar masivisht në median italiane.

Drejtori i ‘Ok Diario” ka sqaruar së fundmi se Juventus do të humbasë CR7, nëse në fund të sezonit nuk do të fitojë trofeun e Champions League. I njëjti burim bën me dije se bardhezinjtë synojnë rikthimin e Paul Pogba dhe afrimin e yllit francez, Kylian Mbappe. Motiv ky pse portugezi mund të sakrifikohet edhe nga vetë kampionët në fuqi të Italisë.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *