Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Në Spanjë flitet me të ‘madhe’: Kur do të largohet CR7 nga Juventus!

Raportimet e “El Chiringuito” shuajnë çdo dyshim që mund të ekzistonte ende në lidhje me të ardhmen e Cristiano Ronaldos, pas spekulimeve të ditëve të fundit që kanë qarkulluar masivisht në median italiane.

Drejtori i ‘Ok Diario” ka sqaruar së fundmi se Juventus do të humbasë CR7, nëse në fund të sezonit nuk do të fitojë trofeun e Champions League. I njëjti burim bën me dije se bardhezinjtë synojnë rikthimin e Paul Pogba dhe afrimin e yllit francez, Kylian Mbappe. Motiv ky pse portugezi mund të sakrifikohet edhe nga vetë kampionët në fuqi të Italisë.
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *