Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në pritje të superiores, Hygerta Sako shfaqet në superformë me bikini

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisonet sportive.

Një ndër to është edhe “Rubrika Sportive” në RTSH, edhe pse këtë verë ka qenë prezent disa herë për shkak të ndeshjeve të Europës për ekipet shqiptare apo edhe për Superkupën e Shqipërisë.

Prezantuesja e emisionit, Hygerta Sako po shijon edhe disa ditë pushime në pritje të sezonit të ri futbollistik në vend. Ajo është tepër aktive dhe në rrjetet sociale, ndërsa sot ka postuar foto ku duket në superformë dhe linja bombastike.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.