Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Ne dhe lulet”, zëdhënësja e Berishës poston foto nga kafja me Jozefina Topallin

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha duket se paraditen e sotme ka qënë në shoqërinë e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli.

Erla Mëhilli ka publikuar në faqen e saj në rrjetet sociale, një foto me ish-kryeparlamentaren Topalli, bashkangjitur së cilës shkruan “Ne dhe lulet”.

Jozefina Topalli ka pasur jo pak herë qndrime mjaft kritike ndaj kreut të Republikës së re, Lulzim Basha, por ajo mesa duket ka mbështetjen edhe të figurave të tjera të njohura në qëndrimin e saj.

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pavarësisht qëndrimeve publike të Jozefina Topallit, është shfaqur shpesh herë në foto, në krah të ish-kryeparlamentares.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *