Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ndarja nga jeta e Gjeneral Sallakut, reagon ambasadorja Kim: Vdiq shumë herët, pata fatin ta njoh

Ambasadorja Amerikane, Yuri Kim, ka shprehur ngushëllimet e saj për ndarjen nga jeta të Gjeneral Brigate, Ndriçim Sallaku, i cili humbi jetën ditën e sotme për shkak të Covid-19.

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Kim thotë se ndihet e trishtuar dhe e tronditur për humbjen e tij, sakaq shton se ajo pati nderin të punonte me të për të forcuar partneritetin SHBA-Shqipëri

Jam thellësisht e trishtuar dhe e tronditur për vdekjen e gjeneral Ndriçim Sallaku. Unë dhe shumë amerikanë të tjerë patëm nderin ta njohim këtë patriot dhe të punojmë me të për te forcuar partneritetin SHBA- Shqipëri. Ai vdiq shumë herët. Ne i shprehim ngushëllimet më të thella familjes së tij. Pushofte ne paqe,” shkruan Kim.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.