Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashSportTe FunditTe Gjitha

Napoli prezanton kalendarin e vitit 2018, lojtarët vishen si mbretër, Hysaj si jakobin (VIDEO)

Ekipi i Napolit i cili ka një shans të mirë këtë vit për tu shpallur kampion i Italisë pasi ka treguar nje formë të mirë deri tani.

Napoli ka prezantuar kalendarin e ndeshjeve për vitin 2018 dhe ka zgjedhur që lojtarët e ekipit të vishen si mbretër , personazhe historic.

Ndër lojtarët e maskuar për tu dukur si i tillë ka qenë edhe mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale nga klubi Hysaj thotë “Mes Jakobin dhe mbrojtësit të krahut, unë zgjedh që të luajë si mbrojtës krahu”. (B.H/Faxweb)

I RE DI NAPOLI

I RE DI NAPOLI – Calendario SSC Napoli 2018. Dal 5 dicembre in edicola col Corriere dello Sport – Stadio

Posted by SSC Napoli on Monday, December 4, 2017

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *