Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Të qurrashëve të ardhur me opinga e brekë thesi në Tiranë”, deputeti publikon viedon e vilave luksoze dhe bën komentin epik: Duan ti ngjajnë…

Deputeti Myslim Murrizi ka publikuar dy video për të cilat thotë se janë regjistruar tek Kodra e Diellit dhe janë të “politikanëve dhe qurrashëve që kanë ardhë me opinga e brekë thesi në Tiranë”.

Përkrah videove deputeti shprehet se në vilat luksoze jetojnë ministra dhe ish-ministra, deputetë, kryetar bashkie dhe ‘anëtarë të tufës së përbashkët të hajdutëve prej 20 vitesh, janë komshinj të mirë, ortakë me njëri-tjetrin dhe njëlloj qurraviten me qese në dorë në çdo fatkeqësi që godet Shqipërinë”.

Murrizi deklarohet se nuk është kundër biznesit dhe të pasurve por që sipas tij nuk kanë deklaruar asgjë prej 30 vitesh.

Reagimi i plotë:

SARAJET TEK KODRA E DIELLIT TIRANE, TE POLITIKANEVE TE QESEVE DHE QURRASHEVE QE KANE ARDHE ME OPINGA E BREKE THESI NE TIRANE

Ministra dhe ish Ministra deputet kryetar bashkie dhe antare te tufes se perbashket te hajduteve prej 20 vitesh, jane komshinj te mire, ortake me njeri tjetrin dhe njelloj qurraviten me qese ne dore ne çdo fatkeqesi qe godet Shqiptaret

Nuk jam kundra biznesit dhe te pasurit, por keta hajdute ordiner nuk kane deklaruar kurre prej 30 vitesh asnje lloj biznesi legal

Te gjithe duan te ngjajne me njeri tjetrin sepse ne fakt njelloj HAJDUT jane,ndaj te gjithe kane te njenjten model vile me pishima mbi tarace

Komshinj tek Kodra e Diellit

Komshinj tek gjiri i Lalzit

Komshinj pas TEGUT

Komshnjinj ne bregdetin e Jugut

VELLEZER E MOTRA NE TE VJEDHUR

VELLEZER E MOTRA NE HIPOKRIZI

VELLEZER E MOTRA SI MASHTRUES

QESET E POLITIKES SHQIPTARE

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *