Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mozzik e nis ters 2020-n, përfundon në spital (FOTO)

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Mozzik nuk e ka nisur vitin e ri edhe aq mbarë.

Ai mëngjesin e kësaj të shtune e ka filluar nga spital, kështu ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram.

Reperi nga Ferizaj ka ndarë një fotografi në InstaStory ku ka treguar për ndjekësit e tij se është shtruar në spital për të marrë një serum.

“Urime Vitin e Ri”, ka shkruar reperi.

Ndryshe, “Zemra ime”, mban titullin projekti i tij i fundit i cili numëron mbi 6 milionë shikime në kanalin “Youtube”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *