Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pòlicia humb toruan, pasi u përdor rëndshëm për dhunimin e qytetarëve, përplas motorristin në Bllok

Në një kohë kur mijëra polic kanë ushtruar akte dhune ndaj artistëve, qytetarëvë dhe aktivistëve në sheshin e Teatrit Kombëtar, duke dhënë një dorë të mirë në shembjen e tij, çorientimi në radhët e bluve është shumë i madh.

Aq sa një patrullë e Policisë ka përplasur një motorist në zonën e ish-bllokur, pranë Sky Toëer. Nuk dihet se cili ka qenë nguti i punonjësve të policisë që kanë marrë para të riun me motor, por mesiguri që detyra për të dhunuar qytetarët po i pret, dhe urdhërat janë të qarta.

Në vazhdën e shtypjes së protestave, policia kishte vendosur sot postoblloqe ne hyrjet dhe daljet e qyteteve, në mnëyrë që të shmangte ardhjen e çdo qytetari nga rrethet në drejtim të Tiranës.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *