Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Mos kërko s*ks se në fyt të ngec”, Anxhela Peristeri zbulon këngën që urren më shumë

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka zhdukur nga repertori i saj një këngë po të sajën: Bëhet fjalë për këngën “Mos kërko seks” e realizuar në vitin 2014.

Në studion e “Wake Up”, Axhenal ka treguar se këtë këngë e urren sepse nuk i përshtatet asapak natyrës së saj. Ajo zgjodhi të këndojë edhe një pjesë nga refreni:

“Mos kërko seks, sepse në fyt të ngec

 Mendo një tjetër, ndoshta ty dhe të ec

 Me klube nate gjithë jetën do ta çosh

 Sipas gustos sate nuk mund të më trajtosh”.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close