Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Mori vaksinën ‘Johnson&Johnson’, 74-vjeçari përjeton efektin anësor që se kishim parë më parë (FOTO)

Një burrë 74-vjeçar nga Virxhinia pësoi skuqje të lëkurës dhe rrjepje, pasi mori dozën e vetme të vaksinës Johnson & Johnson.

Fillimisht 74 vjeçari kishte pak kruajtje në krahun e tij por pas ditësh nga vaksinimi lëkura e tij u irritua e gjitha.

Në datë 19 mars, ai kërkoi ndihmën e një dermatologu. Reagimi i Terrell u raportua në Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) dhe, pas pesë ditësh në spital, ai u shërua.

Përkundër reagimit ndaj vaksinës, Terrell nuk pendohet dhe inkurajon të gjithë të tjerët të vaksinohen.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.