Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Mora çantën dhe godita taksistin”, Bebe Rexha rrëfen tmerrin pas Grammy

Bebe Rexha ka rrëfyer një situatë të keqe që ka kaluar menjëherë pas pjesëmarrjes së saj në ceremoninë  e ndarjes së çmimeve Grammy.

Këngëtarja rrëfeu se thuajse u përplas nga një taksist me qëllim.

 “Thuajse u përplasa nga një taksi sot në aeroport, teksa kaloja në rrugën e këmbësorëve. Po shikoja që të sigurohesha që nuk po vinin makina të tjera drejt meje dhe ai u bë i paduruar dhe erdhi vetëm një hap larg meje me qëllim. Kështu, mora çantën time të rëndë YSL  dhe e godita makinën e tij. Isha kaq e trembur dhe e inatosur. Por duhet të bëj kujdes me nervat!”- tregon Bebeb Rexha.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *