Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Moderatorja ia thotë në sy Drilon Hoxhës: Dikur ngjaje kokrra e palluqes, tani je mendjemadh

Fillimet në aktrim, producenti dhe aktori Drilon Hoxha i ka pasur nga programi “Ti Vlen”. Pas kësaj eksperience nisi dhe udhëtimi i tij në botën e filmit.

I ftuar në emisionin “Thumb ON”, Driloni ka rrëfyer gjithçka mbi eksperiencën e tij në fushën e kinematografisë. Një moment Aulona e ka ngacmuar për daljen e tij të parë përballë publikut, në programin “Ti Vlen” vite më parë.

Aulona:  Dikur ngjaje kokrra e palluqes, tek “Ti vlen”.

Drilon Hoxha: Jam rrit në një lagje shumë të frikshme. Njerëzit nuk e besonin tipin që unë kisha. Më ka bërë mirë kjo gjë. Unë jam tip që i shmangem sherreve që i vogël. Jam një person që kam mbyllur gjëra që mund të kishin qenë fatale. Jam shumë paqësor. Unë mirë, kam qenë gjithnjë i sukseshëm (tek lidhjet). Martesë jo sepse dhe profesioni im është pak i sikletshëm. Nuk dua të flas shumë për këtë pjesë.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *