Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mimoza e ‘Big Brother’ prezanton të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën bukuroshes

E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku. Nga jeta personale e Mimozës ka të reja. Ish-banorja ka gjetur dashurinë dhe e ka prezantuar për herë të parë të dashurin e saj.

Mimoza ka postuar një foto krah djalit që i ka marrë zemrën ndërsa në një postim në Instastory i ka kushtuar këngën e Whitney Houston, “Do të të dua përgjithmonë”.

Nuk dihet ende identiteti i djalit qe ajo ka zgjedhur te kete ne krah, por duket se marredhenia mes tyre eshte e konsoliduar.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *