Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Mijëra dollarë! Ky manikyr i Rita Orës kushtoi një ‘djall e gjysmë’

Nëse ka një këngëtare që shpenzon pafund para, përsa i takon kujdesit dhe dukjes së thonjve, ajo është padyshim këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora.

Një manikyr i 29-vjeçares kap shifrat e mijëra eurove. Mësohet se në “MTV Video Awards 2014”, thonjtë e Ritës kushtuan 56 mijë dollarë.

Siç mund ta shihni edhe nga fotografitë, mbi thonjtë e saj u gjendën merimanga plot diamante dhe fjongo rubini.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *