Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ish-pòrnostarja hyn nën “bísturi”, operacíoni 15 mijë dollarë i ndryshon pamjen (FOTO)

Mia Khalifa duket tepër ndryshe pas ndërhyrjes së fundit kírurgjikale. Ish-pòrnostarja zgjodhi që të bëjë një ndryshim me koston 15 mijë dollarë. Ajo bëri òperacion plastik rreth një javë më parë dhe më në fund i ka hequr fashot.

Hunda e re e Mia Khalifës duket shumë herë më e vogël dhe i jep një tjetër pamje fytyrës së saj. Që prej moshës 14 vjeçare dëshironte të bënte këtë ndërhyrje sepse ishte një nga pasiguritë e saj. Kjo tregon se edhe personat që kanë kontakt me kamerën dhe puna e tyre lidhet edhe me paraqitjen fizike, kanë komplekset e tyre.

Megjithatë, Mia mori vëmendje të madhe për hundën, vetullat dhe syzet e saj në paraqitjen si pòrnostare. Ndonëse ndryshimi erdhi shumë vite më vonë, ia vlen pasi tani gëzon një pamje siç nuk e kemi parë.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *