AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Meta falenderon BE-në për fondet: Ndihmë e çmuar për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve

Presidenti i Republikës Ilir Meta nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook e ka quajtur një ndihmë të çmuar shumën prej 50 milion eurosh të dhuruara nga Bashkimi Europian për Shqipërinë në luftën kundër pandemisë së koronavirusit.

Postimi i Metes

Një ndihmë e çmuar në betejën kryesore për mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve tanë”! 🇦🇱🤝🇪🇺

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *