Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Meshkujt janë një punë e madhe dhe e vështirë”, habit këngëtarja e njohur: Ish të dashurit e mi mendojnë se jam e çmendur

Kengetarja Selena Gomez ka folur së fundmi rreth jetës së saj private përballë artistes së ‘makeup-it’, Nikki Tutorials.

Selena ka treguar se periudha në karantinë ka qenë e vështirë dhe se ndjekësit e kanë marrë shumë seriozisht deklaratën se ajo do një të dashur.

“Të gjithë ish-të dashurit e mi mendojnë se unë jam e çmendur, por nuk më intereson.Kam menduar se do të grimohem vetë në dasmën time pastaj kujtohem se kjo nuk do të ndodhë kurrë pasi meshkujt janë një punë e madhe dhe e vështirë” – është shprehur këngëtarja. Selena ka qenë në një lidhje me Justin Bieber, The Weeknd dhe Nick Jonas.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.