Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Mbaje veten trim mos qaj”, deputeti-Ramës: Karriget s’janë tonat

Deputeti Lefter Maliqi ka bërë ironi me kryeministrin Edi Rama në vazhdën e qëndrimeve të këtij të fundit që pas refuzimit të respektimit të dekretit të Presidentit për anullimin e zgjedhjeve vendore të 30 Qershorit.

Pasi mori pjesë në protestën e 9-të kombëtare në 21 qershor, Maliqi shkruan në faqen e tij në Facebook se Rama duhet ti thërras mendjes sa nuk është vonë ndërkohë që shton se servilat që mban afër po e çojnë drejt dështimit fatal.

Reagimi i plotë:

Mbahu Kalorës se i duhesh Rilindjes dhe jo PS. TTT ja bënë Kalorësi ne fushaten e tij te deshtuar e fasade. T-ja tregon qe je bere tellall dhe gazi i botes..Kurse Th.Th.Th-ja jote tregon Thellimin e krizes dhe perplasjes civile ku po con vendin. TTT tregon dhe trurin qe duhet ti therrasesh sa sështe vone ! Th.Th.Th-ja tregon thashethemet e fundit se po ta fusin servilat qe mban afer dhe po të cojnë drejt deshtimit fatal.Mgjse bënë mirë të shohesh filmin arritën Titanët. TTT,ThThTh ,Ciu Ciu e Tao Tao refreni yt si iso labce. Mbaje veten Trim mos qaj se lotet ste bejnë mire,shendeti mbi të gjitha se karriget dihet sjanë tonat.✌️✊💪.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *