Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Martohet Gaz Paja! Ja kush po merret me përgatitjet e dasmës

Bashkë me ardhjen e sezonit veror, shtohen edhe dasmat por ato që marrin posaçërisht vëmendjen tonë janë dasmat e showbizit shqiptar.

Burime për News31.al tregojnë se Gaz Paja, aktori i njohur i “Portokalli”-së do t’i japë fund beqarisë këtë verë teksa po bëhet gati për një dasmë të madhe.

Të njëjtat burime tregojnë se organizimi i festës i është besuar Alketa Vejsiut e cila prej disa kohësh po merret me të gjitha detajet e dasmës për të qenë e kuruar deri në detaje.

Ndonëse kanë disa vite bashkë, Gaz Paja dhe e dashura e tij Ira nuk kanë preferuar ta bëjnë shumë mediatike historinë e tyre megjithatë paparacët kanë mundur t’i fotografojnë në vendet që kanë frekuentuar bashkë.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *