FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Martohet Erik Lloshi: Momenti kur hyn me krushqit në dasmën e nuses

Siç ju kishim njoftuar së fundmi, këngëtari shumë i dashur për publikun Erik Lloshi po martohet. Mbrëmjen e djeshme është mbajtur dasma e nuses së Erikut, Rominës.

Të ftuarit kanë postuar disa video nga dasma ku në njërën prej tyre shfaqet Eriku duke hyrë me krushqit në lokal ndërsa nusja e pret në tryezën e çiftit.

Të dy dukeshin shumë elegantë! Romina me një fustan pas trupit si sirenë, ndërsa Eriku me një kostum të zi elegant.

Mbrëmjen e sotme do mbahet dasma e dhëndrit, pra e Erikut dhe pritet të jenë të ftuar edhe shumë personazhe publik.

 

View this post on Instagram

 

Momenti kur Erik Lloshi hyn me krushqit në dasmën e nuses😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *