Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

PAMJE TË RËNDA/ Sherr mes marokenëve dhe sirianit në Durrës, dëshmitari: E masakruan me thika dhe shishe!

Një sherr mes disa marokenësh dhe një siriani është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Durrës.

Përleshja ka qenë me mjete të forta dhe siriani ka mbetur i plagosur rëndë. Pamje nga vendngjarja kanë mbërritur në redaksinë e JOQ nga një dëshmitar.

Sipas tij, siriani u transportua me urgjencë drejt spitalit, ndërsa nuk dihet gjendja e tij aktuale.

Vendi është i larë i gjithi me gjak, teksa dëshmitari rrëfen se sherri ka ndodhur me thika dhe shishe birre.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *