Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mariah Carey i dërgon mesazh, këngëtarja shqiptare e emocionuar: Desh vdiqa

Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re “Only Want You” në bashkëpunim me 6Lack dhe ju të gjithë me siguri do dashuroheni me këtë produksion muzikor!

Shumë nga fansat kuptuan se për këtë videoklip ajo është frymëzuar nga klipi i Britney Spears “Everytime”, por nuk vonoi dhe vetë Rita e pranoi se klipi i saj është një nderim për figurën ikonë të muzikës pop shkruan intv.

Mirëpo si duket e preferuara e saj ka qenë edhe mbetet Mariah Carey dhe kjo e fundit ka bërë mjaft të lumtur këngëtaren shqiptare.

Rita e ka suportuar përmes një insta story dhe kështu ajo i ka dërguar një mesazh në Instagram për here të parë dhe ka dy fjalë për të. Mariah e falenderon dhe i thotë se e do.

8bb89ec0-8834-4506-9c02-3e7c28eaabc2.jpg

Rita u lumturua aq shumë sa postoi bisedën me yllin botëror, ku shprehet se u emocionua aq shumë sa ‘desh vdiq’. Epo njëjtë do ndiheshim të gjithë!

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *