Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëShëndetiTe FunditTe Gjitha

Shërohet 77-vjeçarja që ishte prekur nga Covid-19, Manastirliu: Janë shëruar më shumë se 60% e rasteve

Ministrja e Shëndetsisë Ogerta Manastirliu nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se është shëruar edhe një tjetër pacient që ishte prekur me Covid-19.

Që nga fillimi i epidemisë, më shumë se 60% e të prekurve nga #COVID19 janë shëruar, ndërsa Kruja ka sot numrin më të lartë të të prekurve active, shkruan ministrja.

Postimi i plotë

🔴#COVID19

“Nënë Hike plot 77 vjeç nga Fushë-Kruja, sot ka lënë e shëruar spitalin #infektiv dhe është kthyer pranë familjes🙏🏼

Që nga fillimi i epidemisë, më shumë se 60% e të prekurve nga #COVID19 janë shëruar, ndërsa Kruja ka sot numrin më të lartë të të prekurve aktivë”.

#KrenarePërStafetMjekësore
#BetejaVazhdon

🔴#COVID19Nënë Hike plot 77 vjeç nga Fushë-Kruja, sot ka lënë e shëruar spitalin #infektiv dhe është kthyer pranë familjes🙏🏼Që nga fillimi i epidemisë, më shumë se 60% e të prekurve nga #COVID19 janë shëruar, ndërsa Kruja ka sot numrin më të lartë të të prekurve aktivë.#KrenarePërStafetMjekësore#BetejaVazhdon

Publiée par Ogerta Manastirliu sur Dimanche 3 mai 2020

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close