Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Aksident me 2 të plgosur, nisen me urgjencë drejt Traumës

Një aksident është regjistruar ditën e sotme tek mbikalimi i Mamurrasit ndërsa kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona që udhëtonin me një matorçikletë të cilët janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Të plagosurit po udhëtonin me motor ndërsa mendohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e tij duke pasuar edhe me plagosjen e 2 udhëtarëve.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e saj, ndërkohë mbeten ende të pa zbuluara identitetet e personave të plagosur.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *