Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Makina përfshihet nga flakët në “Ali Dem”, dëgjohen shpërthime (VIDEO)

Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Ali Demit në kryeqytet ndërsa burime për Faxweb.al bëjnë me dije se gjatë djegies saj është dëgjuar edhe një shpërthim.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa ka mbërritur edhe zjarrfikësja e cila momentalisht po merret me shuarjen e flakëve.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të banuar dhe rrethuar nga pallatet ndërsa mbërritja e Policisë pritet të hedh më tepër dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *