Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Madrilenët lënë mbrapa Interin, Rodrygo bëhet “makth” sapo futet në fushë

Real Madrid ka kaluar shpejt në avantazh në ndeshjen me Inter për Champions League. Nacho Fernandes ra në zonë pas një ndërhyrje të dyshimtë të Barella dhe arbitri akordoi penallti mes protestash.

Hazard e mori përsipër dhe arriti të shënojë në minutën e 7-të dhe të kalojë në avantazh të tijtë në “San Siro”.

Real Madrid ka dyfishuar avantazhin ndaj Inter-it në pjesën e dytë me golin e Rodrygos. Braziliani ka u fut në fushën e lojës në vend të Diaz de pasi Vazquez i dha një pasim magjik, Rodrygo arriti të dërgojë topin në rrjetë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *