Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘’Ma hiq urgjent këmishën, se të shqyeva copa-copa”, 3 të ftuar vishen njësoj në emision, ‘’ja ç’ndodhi’’

Mund të ketë rastisur që në periudha të ndryshme personazhe të njohur të ekraneve të vishen njësoj, ama në një emision tre persona me të njëjtën veshje s’kishte rastisur më parë.

Bëhet fjalë për Mesila Dodën, Anila Bashën dhe Neritan Cekën, të cilët kishin zgjedhur që në studion e Eni Vasilit të visheshin njësoj.

Sigurisht Ceka në mungesë të fustanit të zi me pika të vogla të bardha, kishte vendosur një kollare me këtë kombinim. Për më shumë se çfarë ka ndodhur pas kësaj rastësie e tregon kjo meme e Brrylit.

Biseda hipotetike mes të treve

Mesila Doda: Ma hiq urgjent këmishën se të shqeva copa-copa

Anila Basha: Uaaa po qenkemi bo si shpia fmis mi laco

Neritan Ceka: Ome cuna qenkenu kombinu me kallaren time

Me siguri që pas emisionit dy zonjat e ekranit do të kenë reflektuar, dhe herën tjetë do të kordinohen përmes telefonit për veshjet që do të zgjedhin.

(E.K/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *