Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Luana Vjollca poston fotot tërheqëse nga ballkoni, kunati Getoar e ngacmon me komentin: Shumë i bukur… (FOTO)

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Moderatorja shfaqet e veshur sportive në taracën e një pallati, dhe nuk e ka treguar destinacionin.

Njëherë “Larg” e njëherë “Afër”, kështu i përshkruan moderatorja fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”. Pozat e saj kanë marrë si gjithmonë mijëra pëlqime e qindra komente. Ku në sy bien fjalët që i ka shkruar kunati i saj Getoar Selimi.

Ky i fundit ka zbuluar se Luana ndodhet në shtëpinë e tyre, në atë ballkonin e famshëm nga ku Marina dhe Getoari kanë publikuar foto këto 2 muajt e fundit të karantinës.

“Shumë i bukur ky vendi”, i shkruan Getoari në një koment që ka tërhequr vëmendjen e fansave të moderatores. “E keni marrë përgjysmë këtë ballkonin”, i shkruan një fans.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *