Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lori Hoxha e veshur në ‘ar’, nuk zhgënjen as me çmimin e shallit (Foto+shifra)

Nëse bëni një kërkim të Lori Hoxhës në google, do të shihni që lajmet më të shumta për të janë rreth stilit të veshjes.

Dhe në fakt edhe kësaj here tek kjo temë do metemi.

Trashëgimtarja e Top Media është ndër të parat që sjell trendet më të fundit të stilistëve të njohur, të cilat Lori i bën pjesë të garderobës së saj.

Pak minuta më parë 26 vjeçarja postoi një foto në instastory, në të cilët siç shpesh ndodh me postimet e saj, ‘outfit-i’ që Lori zgjedh të veshi merr vëmendjen e ndjekësve, e jo më pak tonën.

Këtë mëngjes nëntori fashionistja është shfaqur me një veshje ‘comfy’ (të rehatshme), e të ngrohtë, por vëmendjen kësaj here e mori aksesori që Hoxha ka vënë në qafë.

Sipas një kërkimi të shpejtë që Bordo bëri, shalli mban firmën e shtëpisë së famshme franceze të modës Christian Dior, ka në përmbajtje një ndërthurje mes materialit të leshit dhe kashmirit, dhe kushton 1750 dollarë.

Ky aksesori luksoz rreth qafës ka plotësuar më së miri veshjen e Lorit këtë mëngjes vjeshte.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.