Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Lifestyle/ Ja kush janë trendet që sipas prestigjozes “Vogue” pritet të bëjnë namin këtë verë

Me ardhjen e Verës edhe zgjedhja e veshjeve të duhura, por edhe të rehatshme po ashtu është pak e vështirë. E kështu për tju ardhur në ndihmë revista prestigjioze e modës “Vogue” ka mënjanuar disa trende të cilat sipas saj do bëjnë namin këtë verë.

Të gjitha kombinimet që do shihni në fotot e mëposhtme aktualisht janë në modë dhe nëse doni të dukeni si një fashioniste e vërtetë nuk duhet të hezitoni t’i bëni pjesë të gardërobës.

Nga sandalet më “in” e deri tek veshjet me ngjyra të theksuara, gjithçka duhet ta vishni gjatë kësaj vere…

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *