AktualitetFlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Lifestyle/ Ja kush janë trendet që sipas prestigjozes “Vogue” pritet të bëjnë namin këtë verë

Me ardhjen e Verës edhe zgjedhja e veshjeve të duhura, por edhe të rehatshme po ashtu është pak e vështirë. E kështu për tju ardhur në ndihmë revista prestigjioze e modës “Vogue” ka mënjanuar disa trende të cilat sipas saj do bëjnë namin këtë verë.

Të gjitha kombinimet që do shihni në fotot e mëposhtme aktualisht janë në modë dhe nëse doni të dukeni si një fashioniste e vërtetë nuk duhet të hezitoni t’i bëni pjesë të gardërobës.

Nga sandalet më “in” e deri tek veshjet me ngjyra të theksuara, gjithçka duhet ta vishni gjatë kësaj vere…

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *