Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Po ndiqnin një mjet, aksídentohet makina e pólicisë, 2 efektivë të plágosur

Një ngjarje e pazákontë ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë ku një makinë pólicie është përfshirë në një aksídent e për pasojë kanë mbetur të plágosur dy efektivë.

Ngjarja ka ndodhur teksa efektivët ndodheshin në patrullim ndërsa janë vënë në ndjékje të një mjeti me të cili udhëtonte një person i dyshuar për vjédhje, por për shkak të shpejtësisë së lartë, makina e tyre ka dalë nga rruga.

Faxweb.al mëson se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Laç, ku mjeti i oficerëve të pólicisë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur, në fshatin Spitem në vendin e njohur si Prolli.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e dy efektivëve ndërsa në mjet po udhëtonin 3 efektivë. Drejtuesi i mjetit ë ishte në ndjekje është larguar nga vendngjarja.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *